O Ruukki

Specjalizacja Ruukki obejmuje stale i budownictwo ze stali. Dostarczamy klientom energooszczędne rozwiązania ze stali, które zapewniają lepsze warunki życia i pracy.

Zatrudniamy około 8600 pracowników i dysponujemy rozległą siecią dystrybucji w blisko 30 krajach, między innymi w Skandynawii, Rosji i pozostałych krajach Europy oraz na rynkach wschodzących takich jak Indie, Chiny i Ameryka Południowa.W 2013 roku obroty netto wyniosły 2,4 miliardy euro. Spółka notowana jest na Helsińskiej Giełdzie Papierów Wartościowych NASDAQ OMX (Rautaruukki Oyj: RTRKS).

Nasza wizja: chcemy być innowacyjnym i uznanym dostawcą energooszczędnych rozwiązań ze stali, dzięki którym wspólnie z naszymi klientami budujemy lepsze otoczenie. 
 
 Brochure Ruukki's energy efficient steel solutions  

Nowe możliwości dzięki efektywności energetycznej

Ruukki odpowiada na rosnące zainteresowanie klientów kwestiami efektywności energetycznej poprzez rozwój i produkcję energooszczędnych rozwiązań ze stali, które zmniejszają koszty energii w cyklu życia produktów końcowych.

Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych energooszczędnych rozwiązań ze stali, proszę zapoznać się z następującymi informacjami produktowymi: 
Energooszczędne płyty warstwowe
Trudnościeralne stale Raex
Wysokowytrzymałe stale Optim

 

 

     
 Harbour construction  

Produkty i rozwiązania

Możesz korzystać z naszej specjalistycznej wiedzy, produktów i rozwiązań, by dalej zwiększać efektywność, wyniki i zrównoważony rozwój Twojej własnej działalności.

Dowiedz się więcej na temat naszych produktów i rozwiązań 

 

 

 

 

Ruukki oficjalnie

  • Formalna nazwa spółki w języku angielskim: Rautaruukki Corporation (w języku fińskim: Rautaruukki Oyj)
  • Spółka używa marketingowej nazwy Ruukki
  • Siedziba spółki znajduje się w Helsinkach, w Finlandii
  • Numer ID 0113276-9
  • Numer VAT 01132769
  • Akcje spółki notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych NASDAQ OMX Helsinki (Rautaruukki Oyj: RTRKS).